Destilační přístroj Esence 35 l destilační kolona

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Esence 35 l je destilační přístroj pro domácí použití. Tento destilační přístroj je speciálně uzpůsobený pro výrobu esenciálních olejů. Díky tomuto destilačnímu přístroji můžete získat esenciální oleje například z levandule, máty peprné i silice z růží.

Dostupnost Na dotaz
31 500 Kč    
Kód produktu 300017
Značka DES
Kategorie Domácí destilační přístroje
Záruka 2 roky
 

Podrobný popis a destilačního přístroje Esence 35 l

Tento speciálně uzpůsobený destilační přístroj Esence 35 l se skládá z topeniště, kotle na výrobu páry, samotného varného kotle s kloboukem, spojovacího potrubí, chladiče.

 

Kotel

Kotel je nejdůležitější částí celého destilačního přístroje. Tato varianta kotle s kapacitou 35 litrů je vystavěna svisle. V dolní části destilačního zařízení se nachází zásobník na vodu, který je ohříván. V prostřední části se nachází prostor pro umístění organické hmoty, skrz kterou prochází horká pára, která na sebe váže esence. Poté se směs par a esencí potrubím dostává do chladiče, kde se zkapalňuje a vytéká esenciální olej . Topení probíhá přímo pod kotlem hořákem na plyn (propan butan).

 

Chladič

Chladič destilační kolony je vyroben z nerezové oceli o objemu 30 l. Tento chladič má válcovitý tvar. V horní i dolní části je vybaven šoupátkovými ventily pro přítok a odtok studené vody. Uvnitř chladiče se nacházejí 4 svislé měděné trubičky. Chladič je vybaven stejně jako kotel teploměrem.

 

 

 

 

Hmotnost 40 kg
Tloušťka dna kotle a čistota použité mědi
Tloušťka pláště kotle a čistota použité mědi
Tloušťka horní části kotle a čistota použité mědi
Tloušťka víka kotle a čistota použité mědi
Tloušťka vložky kotle a čistota použité mědi
Kotel - dvojitá stěna
Míchadlo
Elektromotor pro míchadlo
Vstupní otvor kotle
Ohřev
Chladič
Chladící trubičky spirální nebo svislé
Počet chladících trubiček
Počet nohou chladiče
Premium typ chladiče
Parametry vertikálních trubek v chladiči kotle a čistota použité mědi
Parametry spojovacího potrubí a čistota použité mědi
Vypouštěcí ventil
Velikost vypouštěcího ventilu
Automaticky čistící systém
 
Provozovatel webu Extercom s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.